Registrace do aplikace SweetKasa je zcela ZDARMA! Stačí si vybrat
typ registrace, vyplnit základní data a ihned můžete aplikaci vyzkoušet!
 
Vítejte v registraci do systému SweetKasa!
Pokud se chcete dozvědět veškeré informace o funkcích SweetKasy a jejích
možnostech, stáhněte si uživatelskou příručku k aplikaci!
Do aplikace se můžete registrovat dvěma způsoby. Oba jsou zcela ZDARMA a liší se jen v tom, že první, zjednodušený, předvyplní vaše firemní a osobní údaje testovacími hodnotami a neumožňuje nahrát certifikát k zasílání dat do EET. Druhý, kompletní způsob registrace, zahrnuje vyplnění vašich firemních a personálních dat a také umožňuje do aplikace importovat Váš certifikát pro zasílání dat do EET. S nahraným certifikátem se pak fungování aplikace nijak neliší od jejího ostrého provozu.
1. Okamžitý testovací přístup

V tomto režimu vám stačí vyplnit svoje základní uživatelské údaje (ostatní data, jako např. osobní a firemní údaje budou vyplněna testovacími hodnotami) a ihned poté se můžete přihlásit do aplikace a začít testovat. Avšak není možné nahrávat do aplikace certifikát k EET a testovat tak "naostro". Samozřejmě, že i v tomto okamžitém testovacím režimu je aplikace plně funkční a nemá žádná jiná omezení.


2. Kompletní testovací přístup

V tomto režimu nejprve vyplníte v přihlašovacím formuláři vaše reálné údaje o firmě a osobě. Díky tomu budete moci do aplikace nahrát i Váš certifikát k zasílání dat do systému EET (buďto rovnou při registraci nebo kdykoliv později přímo v aplikaci) a otestovat tak i zasílání účtenek do EET. Nahrání certifikátu ale není podmínkou, můžete plně používat aplikaci i bez něj (pochopitelně, pokud nebudete mít certifikát naimportovaný, nebudou se žádná data do EET odesílat).

Pokud nevíte, která varianta testovacího přístupu by pro vás byla nejvhodnější, naváhejte se obrátit na naši zákaznickou linku na čísle +420 725 325 661 nebo pište na .
Pokud už máte vytvořeny svoje přihlašovací údaje, (uživatelské jméno a heslo) můžete se do aplikace rovnou přihlásit: